20 stycznia 2014

Firma WORKCRAFT S.C. Doradztwo Kadrowe. Agencja Pracy Tymczasowej (wpis do rejestru 6950 ). Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko TELEMARKETER w prężnie rozwijającej się firmie.

Miejsce pracy: Poznań/Dąbrowa k. Poznania

Zakres obowiązków:

– kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami
– udzielanie szczegółowych informacji na temat oferowanych przez firmę usług
– umawianie spotkań biznesowych dla Handlowców
– budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
– dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekiwania:

– wykształcenie minimum średnie
– mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
– pewność siebie i łatwość nawiązywania kontaktów
– motywacja do osiągania wyznaczonych celów oraz chęć współpracy w zespole
– zaangażowanie w wykonywaną pracę
– samodzielność i kreatywność
– dobra znajomość Pakietu MS Office
– dobra dykcja, poprawne posługiwanie się językiem polskim

Oferujemy:

– możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz aktywne wsparcie doświadczonych trenerów
– zdobycie cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się Firmie
– możliwość rozwoju pod okiem specjalistów
– wynagrodzenie, na które składa się stała pensja oraz premia zależna od wyników sprzedażowych

Zgłoszenia w formie CV prosimy wysyłać na adres:
e-mail: rekrutacja@workcraft.pl
w temacie prosimy wpisywać – „TELEMARKETER”