1 marca 2014

Firma WORKCRAFT S.C. Doradztwo Kadrowe. Agencja Pracy Tymczasowej (wpis do rejestru 6950 ). Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Sekretarka / Asystentka Prezesa

Miejsce pracy: Poznań – Złotniki
* Wymagania :
– status osoby uczącej
– dyspozycyjność
– znajomość języków obcych (j. niemiecki i angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym w mowie i piśmie)
– wysoka kultura osobista
– miłe usposobienie
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

*Obowiązki (m.in.)
– obsługa biura
– wysyłanie zamówień do klientów niemieckojęzycznych
– kontakt z klientami w celu ustalenia terminów wizyt konsultacyjnych

* Oferujemy
– wynagrodzenie 10,50 zł brutto/1 h pracy
– praca w formie zastępstwa na okres trzech miesięcy (01-03.2013)
– czas pracy: pn-pt w godz. 9:00-17:00
– umowa zlecenia

Zgłoszenia w formie CV prosimy wysyłać na adres :
e-mail : rekrutacja@workcraft.pl
w temacie prosimy wpisywać – „Sekretarka/Asystentka Prezesa”