Historia firmy

Firma Workcraft działa na rynku usług HR od 2000 roku.

 

Charakter zadań jakimi firma zajmowała się zmieniał się nieco na przestrzeni minionego czasu. Zmiany te wynikały głównie z potrzeb, jakie dyktował rynek, zawsze jednak pozostawaliśmy w kręgu zagadnień personalnych.

 

Pierwotnie zajmowaliśmy się głównie obsługą imprez targowych pod kątem wspomagania firm w dodatkowy personel pomocniczy. Z czasem coraz więcej firm zaczęło doceniać zalety pracy tymczasowej. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie nasza firma położyła również bardzo duży nacisk na rozwinięcie tej gałęzi usług. Dzisiaj mamy już bardzo duże doświadczenie na tym polu, a owocem tych doświadczeń jest rozwinięcie wyspecjalizowanego działu leasingu pracowniczego – outsourcing usług hotelowych. Dzięki odpowiedniej wiedzy i praktyce w tym zakresie jesteśmy doskonale przygotowanym prekursorem tak ukierunkowanego leasingu.

 

Wraz z rozwojem naszej firmy w kierunku pracy tymczasowej w naturalny sposób zajęliśmy się innymi zagadnieniami z dziedziny doradztwa personalnego. I tak dzisiaj możemy służyć pomocą naszym klientom zarówno w poszukiwaniu personelu tymczasowego jak i tym, którzy poszukują stałych pracowników.

 

Zapraszamy do współpracy, workcraft@workcraft.pl

 

Firma posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, jako „Agencje pracy tymczasowej”, o numerze: 6950