8 lutego 2014

Firma WORKCRAFT S.C. Doradztwo Kadrowe. Agencja Pracy Tymczasowej (wpis do rejestru 6950). Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko HANDLOWIEC w prężnie rozwijającej się firmie.

Zakres obowiązków:

– sprzedaż oferowanych przez Firmę usług zgodnie z założonym planem sprzedaży
– zdobywanie i pogłębianie informacji na temat potencjalnych i aktualnych Klientów Firmy
– aktywne poszukiwanie Klientów
– podtrzymywanie wzorowych relacji z dotychczasowymi Klientami
– realizacja zleceń stałych Klientów
– sporządzanie raportów z wykonywanej pracy zgodnie z obowiązującym w firmie systemem raportowania
– ścisła współpraca z członkami zespołu handlowego
– kreowanie oraz wdrażanie konkurencyjnych standardów obsługi Klienta

Oczekiwania wobec Kandydata:

– minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym
– znajomość technik sprzedaży
– umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych i prezentacji usług
– pozytywne nastawienie i łatwość nawiązywania kontaktów
– precyzja i samodzielność w działaniu
– nastawienie na osiąganie wyników sprzedażowych
– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
– prawo jazdy kat. B
– dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
– wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

– interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole
– niezbędne narzędzia pracy
– atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do osiąganych wyników

Miejsce pracy: Poznań/Dąbrowa k. Poznania
Zgłoszenia w formie CV prosimy wysyłać na adres:
e-mail: rekrutacja@workcraft.pl
w temacie prosimy wpisywać – „HANDLOWIEC”